Поиск

Рассылка

E-Mail

Голографічна пустушка, анатомічна форма (2шт.уп.) 6+ (NUBY)

Голографічна пустушка, анатомічна форма (2шт.уп.) 6+ (NUBY)
Код товара: 5966LFSN4

55 грн.Пустушка Nuby ™ не тільки комфортна у використанні, але і стимулює процес раннього прорізування зубів. М'який та зручний силіконовий сосок заспокоює дитину, а запатентовані силіконові гульки в основі соска ніжно масажують ясна малюка, сприяючи процесу прорізування зубів.

Увага: В цілях безпеки, не прив'язуйте пустушку до шиї дитини.

Попередження: Для виявлення пошкоджень, пустушку слід перевіряти шляхом витягування соска. Регулярно перевіряйте і замінюйте пустушку у випадку, якщо вона стає липкою, розтягнутою і якщо на ній з'являються тріщини. Не залишайте дитину без уваги під час використання нею, цієї чи іншої, пустушки.

Догляд: Мити і кип'ятити пустушку перед першим використанням. Регулярно мити пустушку в гарячій, мильній воді, після чого ретельно промивати чистою водою. Не поміщати пустушку в паровий стерилізатор і в посудомийну машину.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім вимогам ДСТУ і СанПіН.

СКЛАД: пластмаса, силікон.

Голографічна форма;
Вентиляція пустушки;
Силіконові гульки для масажу ясен.

Система вентиляції пустушки - це спеціальні отвори на диску, що дозволяють повітрю вільно циркулювати, і рельєфна внутрішня сторона диску, яка не дозволяє накопичуватися слині.


США

Товар был добавлен в наш каталог 02.05.2010


Отзывы:

Ваш отзыв может быть первым.